Bugünkü
Takvim

'ye ilk yaptırım

Ankara'dan 'ye ilk darbe. Silah sevkiyatını kontrol etmek için Türk hava sahasını kullanan Suriye uçakları, yere indirildi...

ABONE OL
Suriye'ye ilk yaptırım
Türkiye'nin 'ye yönelik ilk yaptırımını sessiz sedasız uygulamaya koyduğu ortaya çıktı. Bu çerçevede sayısı açıklanmamakla birlikte silah sevkiyatını kontrol amacıyla Türk hava sahasını kullanan bazı Suriye uçaklarının indirildiği ve arandığı belirtildi. Türkiye'nin bundan böyle Türkiye üzerinden Suriye'ye silah gitmesine izin vermeyeceği belirtildi. Başbakan , nin son açıklamalarıyla ilgili şöyle konuştu:

BUNLAR ÇİRKİN GELİŞMELER
Suriye yönetimi, Türkiye'ye yönelik kara propaganda başlattı. Bunlar çok çirkin gelişmeler. Bizim mevcut yönetime olan güvenimiz artık kalmamıştır." Erdoğan ayrıca, "Hatay kampını ziyaretim söz konusu. Hatay kampını gidip ziyaret edeceğim. Oradaki yaşam koşullarını görmek istiyorum. Ondan sonra oradaki kampa yönelik de bir programı değerlendirmeler neticesinde açıklayacağız" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.