Bugünkü
Takvim

'Ceketi sonra konuşuruz'

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın 'Seçimden 2. çıkarsak çeketimi alırım' sözlerini, 'Bu yeni bir taahhüt değil' diye yanıtladı

ABONE OL
'Ceketi sonra konuşuruz'
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın "seçim resti"ni karşılıksız bıraktı. Kılıçdaroğlu, gazetecilerin, "Erdoğan, 'Partim seçimlerde 2. olursa ben ceketimi alır, Anadolu yollarına düşerim' dedi. Bu sizin için de geçerli mi?" sorusu üzerine, "Sayın Başbakan zaten 2012'de siyasetten çekileceğini söylemişti.
Bu yeni bir taahhüt değil'' dedi ve şöyle devam etti: "Sayın Başbakan, dikta olup olmadığını öğrenmek istiyorsa en yakın esnafa uğrasın. Desin ki 'Sen rahatlıkla telefonla konuşuyor musun? Aldığı yanıta göre, Sayın Başbakan'la konuşuruz."

'BUCAK' ÖNERİSİ
Kılıçdaroğlu, CHP'nin, "Sedat Bucak'ın kardeşi Ahmet Bucak'a milletvekili adaylığı önerdiği" haberlerine karşılık ise "Ben Sayın Bucak'la görüşmedim" demekle yetindi.

'ŞİVAN DA DENİZ DEMİŞ'
Van denizi polemiği dün de tüm hızıyla sürdü. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Kılıçdaroğlu'nun "halkın diliyle konuştuğunu" söyledi ve şöyle dedi: "Tüm Vanlılar'ın Van Gölü'ne 'deniz' demesi gibi, koluna girdikleri Şivan Perver'in 'Behra Vane' (Van denizi) türküsü gibi Sayın Genel Başkanımız da 'Van Gölü' değil 'Van Denizi' demektedir. Bu, halkın dilidir."

kalan karakter 1000

ysf aytr ysf aytr

syn başbakanın dediği gibi ssk bölge müdürlüğünü yönetemiyen türkiyeyi nasıl yönetecekk

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2011 09:16
ALI ALI

KILICDAROGLU HEP AYNI KAFAYLA GIDIKCE HIC BIR SEY YAPAMAZ YILARCA BAYKAL DA AYNI SEYI YAPTI ELINE NE GECTIKKI SEN DE BASBAKAN TAYYIP ERDOGANI KÖTÜLEMEKLE ELINE GECECEK GINE BASBAKAN TAYYIP OLACAK NE YAPSANIZ NE EDSENIZ CÜNKÜ TÜRKIYE BÖYLE BIR BASBAKANA HASRETTTI YILLARCA !!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.02.2011 10:47
AHMED KARA AHMED KARA

ZATEN MILLET BU LAFLARI KILICDAROGLUNDAN DUYMAKTAN BIKTI KARDES DOGRU SÖYLEMIS BIR BAYKAL GITTI OBIRISI GELDI AYNI YALAN AYNI PALAVRA MILLET BUNLARI ZATEN 20 YILDIR BILIYOR SEN KENDINI NEYE YIRTIYORSUN KEMAL KILICDAROGLU BASBAKANA O KADAR HAKARET ETTIN BUNDAN BIR KAC AY ÖNCE EVET HAYIR OYUNDA GÖRDÜK DAHA GIDIP HAYIR OYU BILE ATAMADIN HAZIRAN AYINDA AK PARTI SENIN VE PARTININ 3 KAT OYUNU GINE ALACAK SEN KENDINI SADECE YENILGIYE VE CHP PARTI BASKANLIGINDAN NASIL BAVULUNU ALIP NEREYE GIDECEGINI HESAPLA GINE BASBAKAN TAYYIP OLACAK BU TÜRKIYEYE GELMIS GECMIS EN IYI BIR BASBAKAN TAYYIP. BARI TÜRKIYE NIN ADI SANNI DÜNYADA 16 SIRAYA EKONOMI OLARAK GIRDIK TÜRK HALKI OLARAK BUNDAN 20 -25 SENE ÖNCE TÜRKIYE YI KIMSE SAYMAZ KEN SIMDI TÜRKIYE BASBAKANI TAYIP ERDOGANI DUYUNCA KORKUDAN NE SÖYLEYECEKLERINI UNUTUYORLAR CUMURBASKANI GÜL'LEDE AYNI KARSILAMA DEMEK KI BU PARTI TÜRKIYE NIN PARTISI AVRUPANIN DÜNYAYNIN PARTISI SECIMLERDE ALLAHIN IZNIYLE GINE IKTIDARA GELECEK BIZLER BARI DÜNYADA AVRUPADA SÖZ HAKKINA

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2011 10:41
hakan hakan

sayın kılıçdar oğlu ortada yanlış giden birşeyler varsa hep beraber düzeltmelisiniz milliyetçilikte budur

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.02.2011 10:10
ali ışık................. ali ışık.................

sayın kılıçtaroğlu kendine çok güveniyorsun sıkıyorsa desene eğer bende tek başıma iktidarolamazisem ben buişi bırakacağım.çünki sizde PARA.hırsı ve koltuk sevdasıolduktan sonra bu ülkeden kovsalar bile gitmezsiniz.birde kalkmış insanlarla dalga geçercesine ceketini sonra konuşuruz diyorsun.zaten böyle seviyesiz konuştuğun için insanlar sizden nefret ediyor.neyse bir baykal gitti ikinci baykal geldi.aynı tas aynı hamam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 22.02.2011 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.