Bugünkü
Takvim

'Korsan' taksiye el konacak

'Korsan' taksiye el konacak
BAŞBAKAN Erdoğan, dün İstanbul'da taksicilerle bir araya geldi. Korsanla sert bir şekilde mücadele sözü verdi. Taksicilerin trafikte hassas davranması ve yersiz korna çalmaması ricasında bulunan Başbakan Erdoğan, 'korsan'la ilgili şu mesajı verdi:

'HAK GASBIDIR'
"Korsan taksi demiyorum, korsan taşımacılık.. Bunu kabullenmemiz mümkün değil. En ağır tedbirler neyse, almaya hazırız. Bu bir hak gasbıdır. Caydırıcılığı farklı noktaya taşımamız lazım. Arabasına varıncaya kadar alma yoluna gitmemiz gerekir.'' Başbakan Erdoğan bugün de Dolmabahçe'deki ofisinde bir grup hayvanseveri kabul edecek. Hayvan hakları için imza kampanyası başlatan grupta sanatçılar Yonca Evcimik, Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Oktay Kaynarca, Metin Özülkü, Burcu Güneş ile Ömür Gedik gibi ünlü isimler bulunuyor.


Hasan AY

kalan karakter 1000

murat murat

sayın başbakan mı aldı ki millete arabayı şimdi de el koyaçaklar arz talep meselesi bu iş önce taksileri düzelteçeksin nasılmı ucuzlataçaksınız korsanla yarı yarıya fiyat farkı var korsan yarı fiyatına görüp para kazanıyor taksilermi kazanamıyor yağmur yağar adam seçerler kısa mesafeye burun kıvırırlar ondan sonra millet korsan taksiyle gidiyor gider tabi kardeşim insan hizmeti nerden ucuz alırsa oraya gider siz önce işportayı kaldırın da sonra korsan taksiye el atın esnaf kan ağlıyor siz hala korsanla uğraşıyorsunuz bırakın milleti de rahat herkez ekmeğini bir şekilde kazansın kim neyle giderse gitsin al adamın arabasını sonra nolçak bu adama iş verebileçekmisiniz yok veremiceksiniz napaçak bu insanlar bişey yapmadan önce biraz mantıklı düşünmenizi tavsiye ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.02.2011 03:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.