Bugünkü
Takvim

Kızlar sınırları aşacak

ABONE OL
Kızlar sınırları aşacak
BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'dan kız çocuklarının eğitimine büyük destek geldi. Birleşmiş Milletler Kadın Statüsü Komisyonu'nun 22 Şubat'ta yapılacak 55. oturumuna davet edilen Emine Erdoğan, oturumun açılış konuşmasını yapacak. Erdoğan'ı 97 devletin temsilcilerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de dinleyecek. Emine Hanım konuşmasında, Türkiye'deki eğitim kampanyalarını anlatacak, kız çocuklarının eğitiminin önemine dikkat çekecek ve "Onların elinden tutun" diyecek.


Yahya BOSTAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.