Bugünkü
Takvim

Haberal Silivri’ye yaklaştı

ABONE OL
Haberal Silivri’ye yaklaştı
Ergenekon sanığı olan Prof. Dr. Mehmet Haberal, yer değiştirdi. 1.5 yıldır İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Bölümü'nde yatan Haberal, Adli Tıp'tan gelen raporla farklı bir hastaneye nakledildi. Adli Tıp "Hastada hayati risk bulunmadığı" yönünde rapor verince Haberal, İkitelli'deki Mehmet Akif Ersoy Hastanesi'ne sevk edildi. Bu arada Mehmet Haberal'ın İstanbul Üniversitesi'ndeki odasının kapısında nöbet tutan 2 astsubay, bir hemşire ve 2 hizmetli gözaltına alındı. Haberal'ın doktorlarından olan Prof. Dr. Cengiz Çeliker ise tutuklandı.


Veli SARIBOĞA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.