;

yaşıyor mu?

eski Genel Başkanı 'nun eşi çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Yazıcıoğlu yaşıyor mu?
29 Mart yerel seçimleri öncesinde çıktığı Çağlayancerit yolunda dağların geri vermediği BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşadığı helikopter kazasıyla ilgili her gün yeni soru işaretleri ortaya çıkıyor. Peki, adı BBP ile özdeşleşen yaşıyor mu?

Bugün'e konuşan çok önemli bir noktanın altını çizdi. İşte Yazıcıoğlu'nun açıklamalarından ilgili bölüm...

KLONLAMADIYSALAR MUHSİN BAŞKAN'DI

*Siz bulunduktan sonra gördünüz mü eşinizi?


Evet, Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'ne helikopterle Muhsin Başkan'ı getirdiler, biz de helikopterle gittik. Morga cenazeler konulduktan 5 veya 10 dakika sonra biz girdik, gördük. Muhsin Başkan sedyenin üzerinde yatıyordu, üzerinde giysileri vardı, ayakkabıları bile ayağındaydı. Uyuyor gibiydi, yüzünde gözünde hiçbir yarası beresi yoktu. Muhsin Başkan'dı işte.

* Bu konuda da iddialar var, "Muhsin Bey ölmedi" diyorlar.


Getirsinler de görelim biz de veya neredeyse söylesinler biz de gidelim. Muhsin Yazıcıoğlu'nu klonlamadılarsa, aynısından bir tane daha yapmadılarsa benim gördüğüm Muhsin Yazıcıoğlu idi. Giydiği gömlek, parmağındaki yüzükle, her şeyiyle Muhsin Yazıcıoğlu'ydu.

O SORULARA DEVLETİM CEVAP VERSİN

*Bir sürü tuhaf olay yaşandı, "olacağı vardı oldu" deyip, üst üste yaşananları doğal mı karşılıyorsunuz?

Tabii ki doğal gelmeyen yönleri var, doğal gelmeyen yönleri olduğu için ısrarla bu olayın peşinden gidiyorum. Kaza da olabilir, kendi kendine düşmüş de olabilir, bilemiyorum, suikastsa da çıkartsınlar. Kaza sonrasını ise biliyorum, aramadılar, kurtarmadılar. Hadi bizimkilere ulaşamadılar, İsmal'i konuştura konuştura öldürdüler. Ben artık kabre hiç gündüz gitmiyorum. Karşılaştığım insanlar sürekli soru soruyorlar. Milletin vicdanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun aranmadığını kesin biliyor, bana dönüp "öldürdüler" diyorlar. Ben de milletin vicdanını rahatlatmak için neyse ortaya çıkarın diyorum. İnsanların sorularına cevap vermekten ben yoruldum, bu soruların cevabını insanlara devletim versin.
  • 07 Şubat 2011, Pazartesi 08:54

kalan karakter 1000

ŞABAN OĞUZ ŞABAN OĞUZ

ÜZGÜNÜZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.02.2011 22:24
Şaban OĞUZ Şaban OĞUZ

SEVİYORDUM.ÜZÜLDÜM SAĞLIĞINDA ODA BAŞBUĞU ÜZMÜŞTÜ.ONU O SEVİYEYE GETİREN KİŞİYE O VEFASIZ VE SAYGISIZLIK YAPILMAMALIYDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 07.02.2011 22:22
ÜZEYİR  KURT ÜZEYİR KURT


ÖLDÜRÜLDÜ. ERGENEKON OLAYLARINI TAMAMEN AÇIKLAYACAKTI BU NEDENLE ÖLDÜRÜLDÜ

MUHSİN YAZICIOĞLU ASLA ÖLMEDİ BAZI ALÇAKLAR TARAFINDAN KASITLI OLARAK

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır2
cevapla 07.02.2011 13:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.