Bugünkü
Takvim

'ta müebbete jet onay

Hizbullah'ta müebbete jet onay
Yargıtay 9. Ceza Dairesi, tahliye edilmeleri tartışma yaratan ve aralarında örgüt yöneticilerinin de bulunduğu davası sanıklarının "ağırlaştırılmış " cezalarını onayladı.

BULUNAN CEZAEVİNE...
Daire, kararını, sabah yaptığı ve sanıklarla avukatlarının katılmadığı duruşma sonrasında verdi. 10 yıldır sonuçlanamayan dava da heyetin çuvallar dolusu evrakı 9 saatte incelemesiyle bitmiş oldu. Bu aşamadan sonra cezanın infazına geçilecek. Kararın, Diyarbakır Başsavcılığı'na tebliğinin ardından, sanıklar için ikinci kez yakalama kararı çıkarılacak. Sanıklar, bulunursa cezaevine girecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.