Bugünkü
Takvim

Gölcük'ten çıkan tuğamiral 'Balyoz'u

Gölcük'ten çıkan tuğamiral 'Balyoz'u
2003 yılında hazırlandığı öne sürülen , Donanma'ya ulaştı. Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yapılan aramalarda, Balyoz belgeleri çıktı. Belgeler incelendikçe, akıllara durgunluk veren bilgilere ulaşıldı. 43 klasör halinde mahkemeye gönderilen Gölcük belgeleri arasında, dönemin Deniz Kuvvetleri Komutanı Özden Örnek ile Tuğamiral Cem Gürdeniz'in isimleri de yer aldı. İddiaya göre, Örnek ve Gürdeniz klasöründe yer alan 9 sayfalık word belgesinde, AK Parti hükümeti eleştirildi. Söz konusu belgelerde "Bu hükümet gitmelidir. Yapabileceğimiz çok şey var" denildi.

ARINÇ DA VAR...
Bir başka yazıda ise dönemin TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın alışılmadık bir şekilde dini bayramlar dışındaki günlerde de mesaj yayınlamasından duyulan rahatsızlık dile getirildi. Yazıda, bunun laikliğe aykırı olduğu değerlendirmesi yapıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.