Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 20.01.2011 Gazete
ABONE OL

Yok artık!

'Elinde silahla görüntülendi' Ermeni sitesi Erdoğan'ın yat yarışını başlattığı fotoğrafını bu başlıkla verdi

Yok artık!
Başbakanı izleyen foto muhabirlerinin açtığı ve Erdoğan'ı farklı karelerde gösteren sergi büyük ilgi çekti. Ancak serginin "Ermenistan'daki yankısı" akıllara durgunluk verdi. Ermenistan'ın "Türkiye karşıtlığı" ile bilinen "News.am" haber sitesi, İstanbul'da yat yarışlarını başlatan Erdoğan'ı, elinde start tabancasıyla gösteren fotoğrafa yer verdi. Ancak silahı "gerçek bir silahmış gibi" gösteren site, haber başlığına "Erdoğan elinde silahla görüntülendi" yazdı. Spor müsabakalarında yarışı başlatmak için gerekli sesi üretmek amacıyla kullanılan start tabancalarına "kuru sıkı mermi" konuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.