Bugünkü
Takvim

'Çark etme rekoru Kılıçdaroğlu'nda'

'Çark etme rekoru Kılıçdaroğlu'nda'
Erdoğan, muhalefete de çattı: "Millet tercihiyle gelen bedeli millete öder. Komployla, medya şişirmesiyle gelen bedeli oraya öder. Ufaktan o bedel ödeniyor. Başbakan'a hakaret eden yazara rozet takıldı. İl Başkanlığı'na getirdikleri şahıs (Ragıp Nebil İlseven) için 'yolsuzluk raporu' hazırlamışlardı. Kim yandaş kim candaş çıkıyor. Liderleri de rekor sürede çark etme başarısına sahip. Bu rekor kolay kırılmaz."

HEYKELİ UYGUN YERE DİKSİNLER
Erdoğan, Kars'taki heykele ilişkin de "İsteyen buyursun alsın. Onlar daha uygun, müsait bir yer bulabilirler oraya yerleştirsinler. Bize hakaret edenler bir kere gidip o ucube dediğim eseri görmüş değil" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.