Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 15.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 15.01.2011 17:57

li 7 il başkanı istifa etti

'nin 7 il başkanı 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adaylığı için, il başkanlığı görevinden ayrıldılar.

AK Partili 7 il başkanı istifa etti
Buna göre, Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani, Eskişehir İl Başkanı Salih Koca, Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, Siirt İl Başkanı Bayram Kızılay, Nevşehir İl Başkanı Ersan Erkut, Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Düşünür, Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Düşünür, istifalarını parti genel merkezine gönderdiler.

İl başkanları düzenledikleri basın toplantılarında, demokratik haklarını kullanmak istediklerini, netice ne olursa olsun, Başbakan'ın ve parti genel merkezi ne takdir ederse etsin, partilerinin bir neferi gibi çalışmaya devam edeceklerini söylediler.

Antalya İl Başkanı Hüseyin Samani ise, parti genel merkezinin istifa etmemesi gereken il başkanları listesinde Antalya'nın yer almadığını, kendisinin buradan cesaret alarak aday adayı olduğunu kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.