Bugünkü
Takvim

'Resepsiyon yeri Köşk'tür'

Erdoğan'dan TSK'ya: burada cumhur da burada olmalıydı. Katılmalıydılar. Kılıçdaroğlu'na: Siyasette ilken yoksa, rüzgar önünde savrulursun

ABONE OL
'Resepsiyon yeri Köşk'tür'
29 Ekim nedeniyle Köşk'te ilk kez "tek resepsiyon" düzenleyen Gül, konuklarını eşi Hayrünnisa Gül ile karşıladı. Bazı bakanlar ve milletvekilleri eşleriyle katılırken bazıları da eşsiz olmayı tercih etti. Org. ve kuvvet komutanları ise Merkez Orduevi'ndeki kendi resepsiyonlarına katılarak, Köşk'e çıkmadı. Buna sert tepki gösteren Başbakan Erdoğan, şu mesajları verdi: "Cumhurbaşkanı burada cumhur da burada olmalıydı. Bu gecenin resepsiyon yeri Çankaya'dır.
Bunun dışındakileri doğru bulmuyorum. TSK da katılmalıydı." Erdoğan, davete katılmayan CHP liderine ise "Siyaseti öğrenecek. Yaptığı şık değil. Siyasette ilkeniz yoksa rüzgarın önünde savrulursunuz" diye çattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.