Bugünkü
Takvim

Vekillerden hac çıkarması

ABONE OL
Vekillerden hac çıkarması
Seçimlerden önceki sonhac dönemi, AK Parti'li milletvekillerinin büyük ilgisine yol açtı. Daha önceki yıllarda 40-60 dolayında milletvekilinin hacca gittiği AK Parti grubunda bu yıl, "Seçimde ne olacağı belli olmaz" diyenler eklenince hacca gitmek isteyenlerin sayısı ikiye katlandı. Artan sayı karşısında grup yönetimi de milletvekillerine,"Yasama çalışmalarınıak satmamak için Mekke'de kalacağınız süreyi kısa tutun" talimatı verdi. Milletvekilleri, sıradan vatandaşlar gibi "kura"ve "vize"ye takılmadan, "VIP" olarak hacca istedikleri zaman gidebiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.