Bugünkü
Takvim

Asker ve CHP lideri katılmıyor

Askerler, 29 Ekim'de 'kendi resepsiyonlarına' katılma kararı alırken, CHP lideri de Çankaya'ya çıkmayacak...

Asker ve CHP lideri katılmıyor
nden "sağduyu" mesajları gelirken, askerlerle CHP lideri , Çankaya'daki 29 Ekim resepsiyonuna katılmama kararı aldı. TSK'nın 2008'de başlattığı "alternatif resepsiyon" uygulamasını sürdüren Genelkurmay Başkanı Org. ve kuvvet komutanlarının, Cumhurbaşkanı'nın davetiyle aynı saatte olan "alternatif resepsiyon nedeniyle" Köşk'e çıkmayacakları öğrenildi. Kılıçdaroğlu da günlerdir merak edilen kararını netleştirdi ve Çankaya'ya çıkmama kararı aldı. Ancak CHP liderinin, yakın çevresine, "Bu bir protesto değil" dediği öğrenildi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.