Bugünkü
Takvim

Alman basını: Harika topuklar

ABONE OL
Alman basını: Harika topuklar
'nın önde gelen gazetelerinden Die Welt, "first lady" Hayrünnisa Gül'ün Alman Cumhurbaşkanı f'un Türkiye gezisi sırasında giydiği kıyafetlere tam not verdi. Haberde Gül'ün başörtülü olmasına rağmen son derece modern bir giyim tarzına sahip olduğu vurgulandı. Hayrünnisa Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Köşkü'ndeki resmi törende giydiği beyaz topuklu ayakkabılar ise "harika" olarak nitelendi. Ziyarete geniş yer ayıran Bild gazetesi ise Hayrünnisa Gül ile Bettina Wulff'un en az iki lider kadar basının odağında yer aldığını dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.