Bugünkü
Takvim

Bürüngüz hatırası

Almanya'nın ilk 'dövmeli first lady'si olan Bettina Wulff, Hayrünnisa Gül ile Kayseri'yi gezdi, hatıra fotoğrafı çektirdi

ABONE OL
Bürüngüz hatırası
Almanya Cumhurbaşkanı , Türkiye ziyaretinin ikinci gününde Cumhurbaşkanı ile birlikte Kayseri'de gerçekleştirilen Türk-Alman İşbirliği Konseyi'ne katıldı. Eşleri işadamlarına seslenirken, iki "first lady" Hayrünnisa Gül ile Bettina Wulff ise Kayseri'de tarihi kapalı çarşıyı gezdi. Cumhurbaşkanı eşleri, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan iki minareli önünde fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Bu arada Alman basını, Türkiye gezisine ilişkin haberlerini, ülkenin ilk dövmeli "first lady"si olarak tanınan Bettina Wulff'un dövmeli fotoğraflarını ön plana çıkararak verdi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.