Bugünkü
Takvim

Erdoğan o sözleri söyledi mi?

Başbakan öğrencilerin davetini reddetti. Erdoğan'ın davete olumsuz yanıt vermesinin gerekçesi ise oldukça ilginç...

  • Siyaset
  • 20.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.10.2010 13:53
ABONE OL
Erdoğan o sözleri söyledi mi?
Başbakan Erdoğan, dün aralarında Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ'ın oğlu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Alperen Bozdağ'ın da bulunduğu bir grup üniversite öğrencisini Meclis'te kabul etti.

Sohbet sırasında bir grup öğrenci "Sizi Ankara İlahiyat'ın açılışına bekliyoruz" dedi. Vatan'ın iddiasına göre, öğrenciler Erdoğan'dan beklemedikleri bir yanıt aldılar: "Gelmem..." Şaşıran öğrenciler "Neden" diye sorunca Erdoğan "8 katlı okul binası mı olur? O asansörlere nasıl sığacaksınız? Nasıl inip çıkacaksınız? Siz en iyisi sınıflarda oturun hiç inip çıkmayın. Ben o okulu beğenmedim" yanıtını verdi.

Bir öğrencinin, "Efendim hem yaptırıyorsunuz, hem beğenmiyorsunuz, hem de açılışına gelmiyorsunuz" sözleri üzerine Erdoğan, "Biz yapmadık o binayı. Biz daha iyisini yapacağız merak etmeyin" dedi. Bir öğrencinin, zaman zaman öğretmenlerin asansörde kaldığını söylemesi üzerine Erdoğan, "Gördünüz mü işte asansöre siz nasıl sığacaksınız. O kadar öğrenci, ders arasında hanginize inmek için sıra gelecek?" sözleriyle karşılık verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.