Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 19.10.2010 Gazete
ABONE OL

çıldırıyor

ABD'li güvenlik uzmanı Joseph Farah, Ortadoğu'yu TAKVİM için analiz etti: - ilişkileri 'i çıldırtıyor. ABD de Tel Aviv'e artık destek vermiyor. Başbakan Erdoğan ise uyutulan bir devi uyandırdı

İsrail çıldırıyor
ABD basınının en etkili internet sitelerinden olan World Net Daily'in askeri güvenlik uzmanı Joseph Farah TAKVİM'e önemli ve özel açıklamalarda bulundu. Farah, ABD-- üçgenindeki yeni ilişkiler konusunda ilginç analizler yaptı.

HEPSİ ORTAYA ÇIKACAK
Gazeteci Farah, İsrail'in Anadolu Kartalı Tatbikatı'ndan atılmasının altında çok önemli detaylar yattığını belirtti. Bunların hepsinin gelecek yıl ortaya çıkacağını söyleyen Farah, "Türkiye 'la birçok konuda ortak anlaşmalar yaptı. Bu durum da İsrail'i çileden çıkartıyor" dedi. ABD'nin de artık İsrail'e destek vermediğini belirten Farah, şöyle devam etti:

DAVUTOĞLU'NA ÖVGÜ
"Bunu şu andaki İsrail yönetimi de biliyor. Rusya halkı için Putin nasıl bir 'özel insan' ise Başbakan Tayyip Erdoğan da Türk halkı için aynısı. Uyutulan bir devi uyandırdı. Erdoğan Türk ülkelerinde tarihsel bir nüfuz kurmak istiyor. Bu Avrupa'yı rahatsız ediyor. Erdoğan'ın Davos'taki çıkışı, dünya genelinde 500'ün üzerinde sivil toplum örgütü tarafından desteklendi. Ahmet Davutoğlu'nun Dışişleri Bakanı olması, Türkiye'nin gücüne güç kattı."

kalan karakter 1000

mendek mendek // TRABZON

Hemde nasıl ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.10.2010 06:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.