Güzel oyuncuya 'Fransız' kalmadılar! Hande Ataizi'den tanınırlık sevinci! Türk dizileri sayesinde...

Hande Ataizi, Türk dizilerinin dünya çapında izlendiğini ve bunun sayesinde oyuncularında daha tanınır olduğunu söyledi. Ataizi, bu durumun kendisini çok gururlandırdığını ifade etti.

Giriş Tarihi 13 Nisan 2024, 07:01 Güncelleme 13 Nisan 2024, 07:02
Güzel oyuncuya ’Fransız’ kalmadılar! Hande Ataizi’den tanınırlık sevinci! Türk dizileri sayesinde...

İÇİNDEKİLER

Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı'ndaydı.

Bayram tatilinde olduklarını ve İstanbul'da kaldığını söyleyen oyuncu, bu sırada kendisini fark edip bayramını kutlayan Fransız bir hayranının ilgisiyle mutlu oldu.

Kendisini görüntüleyen basın mensuplarına da, "Bakın Fransa'da bile kitlemiz var" sözleriyle takılan Ataizi, son dönemde dünya pazarında önemli yer tutan Türk dizileri sayesinde Türk oyuncuların popülaritesinin arttığını anlattı.

DÜNYA ÇAPINDA TANINIYORUZ!
Türk dizi sektörünün önemli mesafe kat ettiğini söyleyen Ataizi, "Dünyada en çok dizi ihraç eden ülkeler arasında öndeyiz. Dünya çapında ilgi görüyor dizi sektörümüz. Türk dizilerinin global dünyada yer alması hem sektöre hem oyunculara yeni kapılar açıyor. Ortadoğu, Latin Amerika ve Avrupa'nın pek çok ülkesinde artık dizi oyuncularımız tanınır oldu. Bu bizim için çok gurur verici. Bakın Fransa'dan bile kitlemiz var. Az önceki beyefendi bayramımızı kutladı" dedi.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN