İkinci kez hamile! Azra Akın müjdeli haberi duyurdu

Azra Akın, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 4 aylık hamile olduğunu açıklayan Akın, “Yaz tatilinde öğrendim. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim” dedi.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 21 Kasım 2023 Güncelleme 21 Kasım 2023, 07:02
İkinci kez hamile! Azra Akın müjdeli haberi duyurdu

Eski Türkiye güzeli Azra Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile dünyaevine girmişti. 2018 yılında ilk çocuğu Demir'i kucağına alan Akın, şimdilerde mutlu bir haber daha aldı.
Eşi Atakan Koru'yla birlikte bebek haberini alınca yaşadıkları sevinci anlatan tescilli güzel, "Kendimizi çok şanslı hissettik ve şükrettik. Ağustos ayında ailecek çıktığımız yaz tatilinde aldım haberi. Hemen bütün aileye açıklama heyecanı hissettim" dedi.

Hamileliğinin 4. ayında olduğu için bebeğin cinsiyetinin belli olduğunu söyleyen Akın, 'Doktorumuz cinsiyeti biliyor ama biz bilmek istemiyoruz. Demir'in hamileliğinde olduğu gibi doğumda öğrenmek istiyoruz" ifadesini kullandı. Azra Akın, hamilelik süreci ve sağlık durumu için ise şunları söyledi: "Hamileliğin ilk 3 haftası zor geçti. Yorgun bir dönem geçirdim. İsteksizlik, olumsuz bir ruh hali ve depresyon hali yaşadım ama son birkaç haftadır gayet iyiyim."

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN