Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

, bitti şimdi sıra 'nda! durdurulamıyor

1 Şubat'ta 'ten ayrılan 'ın adı şimdi de başka oyuncu ile anıldı; yorumlar havada uçuştu: "Bu kadın her ayrılık sonrası beynini yıkatıyor, bu hızın nedeni başka bir şey olamaz", "Berrak'ın sevgili olmadığı bir tek ben kaldım..."

Jetgirl Berrak

Şu anki şöhretini ve oyunculuğa adım atmasını yaşadığı aşklara borçlu olan Berrak Tüzünataç'ın hızı, şaşkınlık yaratıyor!

Geçmişine bakıldığında hızlı başlayıp biten aşklarıyla rekora koşan 36 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz yılın başından Haziran ortasına kadar Berk Suyabatmaz'la birlikteydi.

Berrak Tüzünataç, ayrılıktan sadece iki ay sonra da gönlünü senarist Ece Yörenç'in oyuncu oğlu Ali Yörenç'e kaptırdı.

   Bu aşk da Berrak'ın bundan önceki sayısız aşkı gibi mutlu sonla bitmedi!

   OYUNCU SEVDALISI!
   Ali Yörenç'le Şubat başında ayrılan Berrak Tüzünataç'ın adı önceki gün de bir başka oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile anıldı.

   Güzel oyuncunun hayatına bu kadar kısa sürede yeni insanlar alabilmesi, "Bu kadın her ayrılık sonrası beynini yıkatıyor, bu hızın nedeni başka bir şey olamaz", "Berrak'ın sevgili olmadığı bir tek ben kaldım..." yorumları yaptırdı.

     HIZLI BAŞLADI, HIZLI BİTTİ
     Tüzünataç ile Yörenç aşkı da güzel oyuncunun Berk Suyabatmaz'dan ayrılmasından sadece iki ay sonra başladı. Aşk, yaklaşık beş ay sonra bitti.

     URAZ'IN DA AŞK LİSTESİ GİT GİDE KABARIYOR!
     2014'te evlendiği Melis İşiten'den 2019'da ayrılan Uraz Kaygılaroğlu, son dönemde hep özel hayatıyla gündemde.