Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

250 bin TL'lik Rolex sır oldu: oğlu eski eşi ’a hesap sordu

oğlu, eski eşi ’a düğün hediyesi olarak takılan saati geri istedi. İddiaya göre ünlü oyuncu, şimdiki değeri yaklaşık 250 bin TL olan Rolex’i çöpe attığını söyleyerek akılları karıştırdı.

Çöpe mi cebe mi attı?

Eski eşler Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay arasındaki sular durulmuyor.

İki yıllık boşanma davaları Şubat 2020'de biten ikili, birbirleri hakkında demediklerini bırakmadı.

Ünlü oyuncunun boşanırken kendisinden habersiz evdeki su sebilini bile aldığını iddia eden avukat Şarapçıoğlu, ünlü oyuncu için 'para avcısı' imasında bulunmuştu.

   Berk Oktay, boşanırken mahkemeye verilen dilekçede birlikte çıkılan tatilleri bile fatura ederek de şaşkınlık yarattı.

   Oktay da bu iddialar karşısında "Gülüp geçiyorum" demekle yetinmişti.

   Merve Şarapçıoğlu'ndan ise yeni hamle geldi.

     Avukatları aracılığıyla düğünde ailesinin Berk Oktay'a taktığı saati geri isteyen Merve Şarapçıoğlu, iddiaya göre şok bir cevap aldı.

     Genç kadın, "Haksız zenginleşmeye konu olan bir hediyedir ve zaten hukuken de iade edilmesi gerekir" diyerek Rolex'in iadesini istedi.

     SERTİFİKASI ELİNDE
     Oktay
     ise avukatı aracılığıyla Merve Şarapçıoğlu'nun avukatına, şu yanıtı verdi: "Berk Bey, saati çöpe attığını söylüyor, dolayısı ile de, iadesi mümkün görünmüyor."

       Şarapçıoğlu ise eski eşinin bugünkü değeri 250 bin TL lira civarındaki saati çöpe attığını söylemesi karşısında büyük şok yaşadı. Bu arada sertifikası halen ailesinde olan genç kadın, saatin iadesi için mahkemeden yazılı talepte bulunup bulunmayı planlıyor.