Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

, ve ... Hepsinin tek bir ortak noktası var! zedeler

’den sonra ’la kısa sürede kilo veren ’nin vücudunda sarkmalar olup bıçak altına yattı. Kendisinin de Coşkun’la çalıştığını söyleyen , ‘Verdiğim kiloları ertesi ay geri aldım’ dedi.

Ağır bedel

Hadise'den sonra Şeyda Coşkun'la kısa sürede kilo veren Deniz Seki'nin vücudunda sarkmalar olup bıçak altına yattı.

Kendisinin de Coşkun'la çalıştığını söyleyen Seren Serengil, 'Verdiğim kiloları ertesi ay geri aldım' dedi.

2018'de tüp mide ameliyatı olan ancak yeniden kilo alan Deniz Seki, geçtiğimiz aylarda diyete girdi.

   Şeyda Coşkun'la çalışan 50 yaşındaki şarkıcı, 2.5 ayda 22 kilo verip 81 kilodan 59'a düştü. Seki, önceki gün hızlı kilo vermesi sonucunda vücudunda oluşan deformasyon nedeniyle operasyon geçirdi.

   Yanlış operasyonlar sonucu aşırı zayıflayan Seren Serengil de Seki'nin birlikte çalıştığı Coşkun'u topa tuttu. "Daha önce birçok insan sporla kilo verdi ama sarkma olmadı" diyen Serengil, ekledi:

   HADİSE DE MAĞDUR OLDU
   "Şeyda, ne yaşam koçu ne diyetisyen. Ben de Şeyda ile çalıştım.
   Verdiğim kiloları ertesi ay olduğu gibi geri aldım.


     Programında çok aç kalıyorsun. Yemek gönderiyor, diyet listesi yazıyor ama bunun diyetisyen ya da doktor kontrolünde yapılması gerekir.

     Şeyda herkese önemli olanın zinde kalarak kilo vermek olduğunu söylüyor ama Deniz Seki nasıl bu hale geldi!" Bu arada beden eğitimi mezunu olan Şeyda Coşkun'un diyetisyenlik yapmasına uzman diyetisyenler de tepkili.

     21 GÜNLÜK PROGRAM 27 BİN TL!
     Coşkun, zayıflamak isteyen kadınlarla yaptığı 21 günlük program karşılığında her kişiden 3 bin euro ve artı KDV ücreti alıyor.