Bugünkü
Takvim

Kim koruyor bu eşkıyayı! Gaspçı Lemina'nın çoktan mahkemeye çıkarılması gerekirdi

Fotoğraf makinesi bir muhabirin ekmek teknesidir ve o tekne tekmelenmiştir... Muhabirimiz 'ın makinesini gasp eden Galatasaraylı futbolcu Lemina'nın çoktan mahkemeye çıkarılması gerekirdi.

  • Saklambaç
  • 24.01.2020
ABONE OL
Kim koruyor bu eşkıyayı!
Adına futbolcu denen ithal eşkıya sabaha kadar barda eğlenecek ve kendilerini görüntüleyen gazeteciye saldırıp makinesine el koyacak ve ortalıkta cirit atacak öyle mi? Muhabirimiz Doğan Savaş'ın makinesini gasp eden Galatasaraylı futbolcu Lemina'nın çoktan mahkemeye çıkarılması gerekirdi. Bu ülkenin yasaları milyon dolarlık etiketi var diye eşkıyalık yapan yabancı futbolcuyu mu koruyacak, mesleğini onurlu biçimde yapan ve makinası gasp edilen emekçi muhabiri mi? Böyle adamlar yargıdan muaf mı tutuluyor yoksa?

Yasaların rütbesiz bir saygınlığı varsa, sorularımıza ayna tutuyor ve cevap bekliyoruz.


Doğan Savaşkalan karakter 1000

serdar serdar

Ne olacak ki!! Hatırlayın Başakşehirli futbolcuların gazeteciyi darp ettiğini, makinesini kırdığını.. Ceza aldılar mı? Tabiki HAYIR! Aynı şeyi yapacaklar; Limina elinde çiçekle gidecek (belki kulübü yada kendisi tarafından imzalanan birde çek olur) özür dileyecek, araya girecek bir kaç kişicik sayesinde şikayetten vaz giçirilecek, yapan yaptığıyla kalacak. Ceza ve yaptırım olmazsa bu gibi olayları daha çook görürüz. Neden mi? Güçlü ve paralıysan yaptıkların yanına kalır. Ekmeğinin derdinde ve peşindeysen hep zulme uğrarsın çünkü işte bu yüzden dillere plesenk olan "Burası TÜRKİYE" diyorlar. İnşallah bu sefer öyle olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.01.2020 09:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.