Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.01.2020 Gazete
ABONE OL

'a hayranından jest

hayranından Zeynap Bastık'a jest... Jui isimli Bastık'ın 'Her Yerde Sen' isimli şarkısını Türkçe seslendirdi. Videoda şarkıcıya hayranlığını dile getiren 'nin arkasında duran Türk bayrağı ise dikkat çekti.

Dünyanın diline dolandı
Şarkıcı , güçlü sesiyle büyüledi. Son dönemde yıldızı parlayan Bastık, geçtiğimiz günlerde 'de konser verdi. Güzel şarkıcıya en güzel jest, Güney Koreli bir hayranından geldi. Jui isimli Bastık'ın 'Her Yerde Sen' isimli şarkısını Türkçe seslendirdi. Videoda şarkıcıya hayranlığını dile getiren Koreli Jui'nin arkasında duran Türk bayrağı ise dikkat çekti.Zeynep Bastık, hayranının videosunu Instagram hesabından paylaşıp genç kıza teşekkür etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.