Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.12.2019

Kayahan'ın eski eşi İpek Acar 'deki sağlık skandalına tepkisiz kalmadı! " memleketim..."

'de kafası yarılan bir çocuğun altı saat acilde bekletilmesi, ülkeyi karıştırdı. ünlü isimler, bu skandal karşısında sessiz kalmadı. Kayahan'ın eski eşi İpek Acar, 'dan yaptığı paylaşımda " memleketim. İngiltere'de 6 saattir acilde kafası yarılan birinin doktor beklemesi nasıl bir şey? 'de olsa dikişi atılıp tüm tetkiklerinin yapılıp eve gelmesi ne kadar sürerdi sizce?" diyerek tepki gösterdi.

Canım ülkem
İngiltere'de kafası yarılan bir çocuğun altı saat acilde bekletilmesi, ülkeyi karıştırdı. ünlü isimler, bu skandal karşısında sessiz kalmadı. Kayahan'ın eski eşi İpek Acar, 'dan yaptığı paylaşımda " memleketim. 'de 6 saattir acilde kafası yarılan birinin doktor beklemesi nasıl bir şey? 'de olsa dikişi atılıp tüm tetkiklerinin yapılıp eve gelmesi ne kadar sürerdi sizce?" diyerek tepki gösterdi.Akkuş da sağlık skandalına tepkisiz kalmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.