Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.11.2019

'dan 'da güzel hareket

Sevilen sanatçı , konseri sonrası Çermik İlçesi'ndeki Aynalı Ortaokulu'nu ziyaret etti. Burada adına açılan kütüphaneyi gezdi. Ardından öğretmen ve öğrencilerle vakit geçirdi. Çocukların isteğiyle gitarını eline alıp şarkılar da seslendiren Manuş Baba'ya tüm öğrenciler hep bir ağızdan eşlik etti. Sanatçı, öğrencilerle bol bol fotoğraf da çektirdi

Baba hareket

Sevilen sanatçı , konseri sonrası Çermik İlçesi'ndeki Aynalı Ortaokulu'nu ziyaret etti. Burada adına açılan kütüphaneyi gezdi. Ardından öğretmen ve öğrencilerle vakit geçirdi.

Çocukların isteğiyle gitarını eline alıp şarkılar da seslendiren Manuş Baba'ya tüm öğrenciler hep bir ağızdan eşlik etti. Sanatçı, öğrencilerle bol bol fotoğraf da çektirdi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.