Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.10.2019

Oyuncu eski aşklarını bir sildi pir sildi! "Hiç aşık olmadım..."

Güzel oyuncu , eski aşklarını bir sildi, pir sildi... Aktaş, önceki gün 'da hayranlarının sorularını yanıtladı. Oyuncu, "Yanlış kişiye aşık olsan ne yapardın?" sorusuna "Zor aşık olurum. 6 yıldır hiç aşık olmadım" yanıtı vererek şaşırttı.

Unutkan Serenay!

Güzel oyuncu Serenay Aktaş, eski aşklarını bir sildi, pir sildi... Aktaş, önceki gün 'da hayranlarının sorularını yanıtladı. Oyuncu, "Yanlış kişiye aşık olsan ne yapardın?" sorusuna "Zor aşık olurum. 6 yıldır hiç aşık olmadım" yanıtı vererek şaşırttı.


İki yılda üç farklı isimle aşk yaşayan Aktaş'ın "6 yıldır aşık olmadım" yanıtı "Unutkan Serenay" dedirtti.

Öyle ki Aktaş; Kenan Acar'la 2017'de dizi setinde başlayan ilişkisi geçen yıl biter bitmez, Fransız ve Alman modellerle kısa süreli aşk yaşamıştı.


KENAN ACAR - 2017


ALMAN MODEL ROB MARK - 2018


FRANSIZ MODEL CHARLY POIRIER - 2018

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.