Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.10.2019

oğlu işe başladı diye dava açtı! “Aslan para kazanıyor. neden para ödeyeyim”

İş adamı , aylık 4 bin 500 dolar ödediği oğlu Aslan’ın işe başladığını öne sürerek dava açtı... Gülman’ın, “Aslan para kazanıyor. neden para ödeyeyim” dediği öğrenildi.

Baba ayar

Oğlu Aslan 'a ABD'de aldığı üniversite eğitimi nedeniyle aylık 4 bin 500 dolar ödemesine karar verilen ünlü iş insanı Kemal Gülman, oğlunun eğitimini bitirerek iş hayatına atıldığı gerekçesiyle nafakanın iptal edilmesi için dava açtı. Kemal Gülman, oğlunun "Bebek Turizm Yatırım ve İşletmeciliği AŞ" adlı firmada yüzde 48 oranında hisse sahibi olduğunu söylese de nafaka ödemeye mahkum edilmişti. Geçtiğimiz gün avukatı İsmet Koçak aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'nde yeni bir dava açan baba Kemal Gülman'ın dilekçesinde, oğlunun işe başladığını belgeleriyle gösterdi.


EVET OĞLUM İŞE BAŞLADI


Feryal Gülman oğlunun üniversiteyi bitirdiğini kabul etti.

Ali OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.