Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.10.2019

'ten şaşırtan sözler! "Bekar bir anne değilim, çünkü Mustafa..."

Geçen yıl boşanan 'la , çocukları için dost kaldı. Jahovic, önceki gün bir Sırp gazetesinin "Bekar anne olmak zor mu?" sorusuna verdiği yanıtla eski eşine övgüler yağdırdı...

Bekar anne değil

Geçen yıl boşanan Mustafa Sandal'la Emina Jahovic, çocukları için dost kaldı. Jahovic, önceki gün bir Sırp gazetesinin "Bekar anne olmak zor mu?" sorusuna şu yanıtı verip eski eşine övgü yağdırdı:
"Ben, bekar bir anne değilim. Çünkü Mustafa boşansak da desteğini hiçbir zaman bizden çekmedi. O, çok iyi bir baba. Çocuklarıyla her zaman ilgileniyor."Sadettin Saran'la aşk yaşayan Jahovic'in ilişkisi evliliğe doğru gidiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.