Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.10.2019

Kim çark etti! "’deki üretimden haberim yoktu"

Kim , ‘Tekstildeki en iyi ülke’ diyerek korselerini ülkemizde üretti. Ermeni asıllı yıldız, diasporanın baskısı üzerine ‘’deki üretimden haberim yoktu’ dönüşü yaptı!

Sen 'Kim'sin!
Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'dan çark... Seksi yıldızın hazırladığı vücut şekillendirici korse koleksiyonu Eylül'de satışa çıktı. 'ın saniyeler içinde 2 milyon dolar kazandığı korselerin üretimi ise 'de yapıldı. Defalarca sözde Ermeni soykırımına destek veren Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızının bu kararı üzerine Amerika Ermeni Ulusal Komitesi, Kim Kardashian'a "Ürünlerini Ermenistan'da üret" çağrısı yaptı. Kardashian ise "Üretim için en iyi sonucu Türkiye'de alacağımızı belirledik" dedi. Ancak baskılar artınca "Korselerin Türkiye'de üretildiğinden haberim yoktu. Bilseydim buna asla izin vermezdim" açıklamasını yaptı.ÜRETİM YERİ DEĞİŞİYOR
Geçtiğimiz haftalarda 'a giden Kim Kardashian'ın korselerinin bundan sonraki üretimini burada yaptıracağı da iddialar arasında...


İddialara göre ünlü yıldız, ve göçmeni Ermeni kökenli iki ailenin torunu...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.