Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.10.2019

Yakışıklı oyuncu ’yı yaktı! Hayranları coşkuyla karşıladı...

Önceki gün ’ya giden ’ı havalimanında hayranları coşkuyla karşıladı. n polisi ise izdihama karşı yakışıklı oyuncunun etrafında güvenlik koridoru oluşturdu.

Roma’yı yaktı!

Son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan Türk dizilerinin başarısı, oyuncularımızın da yıldızını parlattı. Özellikle Avrupa'da adeta bir dünya starı haline gelen Can Yaman, 'dan sonra şimdi de İtalya'da izdiham yarattı. Önceki gün Roma'ya giden , Fiumicino Havalimanı'nı karıştırdı.

Hayranlarının oluşturduğu kalabalıktan polis eşliğinde çıkabilen Can Yaman, o anların videosunu da "Roma'ya olağanüstü bir varış oldu. İlginiz ve evginiz için çok teşekkürler" notuyla paylaştı. Yaman'ın gördüğü sevgi seli ise "Can, Roma'yı yaktı" dedirtti.

n polisi, kalabalığa karşı Yaman'ın etrafında güvenlik önlemleri aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.