Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.09.2019

ekibi 'ne destek verdi

Doğaseverler önceki gün 156 ülkede düzenledi. Milyonların kanalı atv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran ekibi de Küresel İklim Grevi'ne destek verdi.

Sen Anlat Karadeniz’den dünyaya mesaj

Doğaseverler önceki gün 156 ülkede Küresel İklim Grevi düzenledi. Türkiye'de de 13 şehirde yapılan grevlerde; çevre kirliliğine ve yenilenebilir enerji kaynaklarına dikkat çekildi. Milyonların kanalı atv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz ekibi de 'ne destek verdi.

Dizinin minik oyuncusu Demir Birinci, "Başka Dünya Yok" yazılı pankartla verdiği pozu Instagram'a yükledi. Şunları söyledi: "Biz değilsek kim? Şimdi değilse ne zaman? Hadi küresel iklim krizini durdurmak için el ele verelim çünkü başka dünya yok..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.