Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.09.2019

vergi kaçırdığı iddiasıyla hakim karşısına çıktı! "Aylık gelirim 30 bin lira!"

, sahte fatura kullandığı iddiasıyla '' suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada dün hakim karşısına çıktı. Oyuncu, duruşmada aylık ortalama gelirinin 30 bin lira olduğunu söyledi. Tatlıtuğ’un son olarak giyim markası Mavi ile yaptığı anlaşmadan 5 milyon lira aldığı iddia edilmişti.

Aylık gelirim 30 bin lira!

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sahte fatura kullandığı iddiasıyla 'vergi usul kanununa muhalefet' suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada dün hakim karşısına çıktı. Tatlıtuğ, mali müşavirinin sahte fatura kestiğini bilmediğini vurguladı. Yapılandırma kanunu kapsamında da 900 bin lira vergi borcu ödediğini belirtip şunları anlattı: "Mağdur edildik. Beni denetlemeye geldikleri ana kadar bu şahsın 'de olduğunu duymuştum. Şu an kaçak, Türkiye'de değil ve nerede olduğunu bilmiyorum. Beraatimi istiyorum." Duruşma eksikliklerin giderilmesi için ertelendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.