Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 19.09.2019

'ın aşkı ’e bakışı ya damga vurdu!

Yeni filminin çekimleri için ’ta olan , aşkı ’in sete sürpriz ziyaretiyle keyiflendi. Ünlü oyuncu, avukat sevgilisine aşk dolu bakışlar attığı kareyle ya damga vurdu.

Kural bakışı

Ünlü oyuncu Ahmet Kural, aşk adamı olup çıktı. Başrolünü Murat Cemcir'le paylaştığı 'Para Babası' filmi için Kıbrıs'ta olan Kural'ı önceki gün sette avukat aşkı Çağla Gizem Çelik ziyaret etti.

Kural, çekim arasında sevgilisiyle bol bol sohbet etti. Ünlü oyuncunun çay eşliğindeki kahkaha dolu sohbet sırasında Çelik'e attığı aşk dolu bakışlar da gündem oldu. Kural, daha önce de 'ya aşk dolu bakışlarıyla olay olmuştu.

GÖZLER KALN AYNASIDIR
Kısa süre önce Çelik'le aşk yaşamaya başlayan Kural'ın bu bakışları mutluluğunu gözler önüne serdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.