Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.09.2019

'dan 'a uyarı: Podyumda gülümse

, yardıma muhtaç insanlara destek olmak için düzenlenen defilede süper model ile tanıştı. Öykü Baştaş, Naomi Campbell'ın kendisine, "Podyumda gülümsemem gerektiğini söyledi" dediğini aktardı.

Podyumda gülümse
Moda dünyasının kalbi geçtiğimiz hafta Moda Haftası'nda attı. Ünlü modelimiz Öykü Baştaş da New York'ta podyumun tozunu attırdı. Baştaş, geçtiğimiz gün ise İngiliz süpermodel Naomi Campbell tarafından kurulan hayır kurumu Fashion for Relief için podyuma çıktı., 'ın kendisine, "Podyumda gülümsemem gerektiğini söyledi" dediğini aktardı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.