Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.09.2019

Royal Ascot’u aratmadı

7 ve 8 Eylül’de ’nda atlar kadar kadınlar da rekabetteydi. Longines Uluslararası Yarış Festivali’ne katılan sosyetikler, taktıkları tasarım şapkalarıyla Royal Ascot Yarışları’nı aratmadı.

Dörtnala şıklık

Türkiye Jokey Kulübü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen 'Longines Uluslararası Yarış Festivali', 7 ve 8 Eylül'de seçkin davetliler ve at sahiplerinin katılımıyla gerçekleşti. Rachel Araz Kiresepi'den Tuğba Coşkun'a, Derya Açıkgöz'den Banu Sağnak'a kadar birçok ünlü ve sosyetik kadın, taktıkları tasarım şapkalarıyla şıklık yarışı sergiledi. Bu arada Veliefendi'deki Longines Uluslararası Yarış Festivali kapsamında Longines Topkapı Koşusu'nun kazananı Rhythm Divine isimli at oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.