Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.09.2019

anne sütünü arttırmak için doğal yollara başvurdu!

Kızı Leyla'ya geçtiğimiz ay kavuşan , bebeği için anne sütünden şaşmadı. Minik kızını emziren oyuncu, sütünü arttırmak için de doğal yollara başvurdu.

Sırrı rezene

Kızı Leyla'ya geçtiğimiz ay kavuşan Seda Bakan, bebeği için anne sütünden şaşmadı. Minik kızını emziren oyuncu, sütünü arttırmak için de doğal yollara başvurdu.

Gün boyu çayı ile bol bol su tüketen güzel oyuncu, bu sayede sütünü arttırdı. Bakan, önceki gün de bu sırrını kendi gibi anne olan takipçileriyle paylaştı. 34 yaşındaki oyuncuya verdiği bu doğal tüyo için takipçilerinden teşekkür mesajları yağdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.