Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 09.09.2019

Ege’de aksiyona doydu! ile...

, Ege’de aksiyona doydu. Daha önce Akyaka’da kitesurf (uçurtma sörfü) yapan oyuncu, önceki gün de rekortmen dalışçı ile dalış yaptı.

Deniz kızı

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, aksiyon tutkunu olup çıktı. Bahadır, geçtiğimiz yıllarda Akyaka'da kitesurf yaparak adrenaline doymuştu. 37 yaşındaki oyuncu, önceki gün de Marmaris'te denizin derinliklerinde bambaşka bir deneyim yaşadı. Bahadır, Dünya Serbest Dalış rekortmeni Şahika Ercümen ile Ege'nin maviliklerine daldı.

İlk kez dalış yapan Gökçe Bahadır, bu heyacanlı tecrübe sonrası Şahika Ercümen ile verdiği hatıra pozunu sosyal medyada paylaştı. Şahika Ercümen, kendisinden dalış dersi alan Bahadır'ın sert havaya rağmen gayet başarılı olduğunu dile getirdi. Güzel oyuncu, ayrıca Marmaris'teki Bonjuk Bay'da da kampa girdi. , Bonjuk Bay'da gün batımına karşı düzenlenen meditasyon ve yoga etkinliklerine katılıp ruhunu arındırdı.

DERSİ GEÇTİ
İlk dalış deneyimini başarıyla tamamlayan Bahadır, Ercümen'den övgüyü kaptı.


Bahadır, kitesurf de yapıyor.

AKSİYON TUTKUNU GÖKÇE
Kendini Ege'nin derinliklerine bırakan Gökçe Bahadır, suyun altında eğitmeni 'in objektifine böyle yansıdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.