Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.09.2019 Gazete
ABONE OL

’ın eski yıldızı Wesley Snejider’in ile barışma ümidi suya düştü!

’ın eski yıldızı Wesley Snejider’in barışma ümidi suya düştü. Ünlü futbolcuyla 9 yıllık evliliğini bitirmekte kararlı olan , ’daki bir dergiye ‘Bu zor süreçten güçlenerek çıkacağım’ deyip ufukta barışma olmadığını ima etti.

Wesley’e gol attı

Eşi Yolanthe Cabau'nun gönlünü almak için akla karayı seçen Wesley Sneijder'e kötü haber! 'ın eski yıldızı , Mart ayında oğlu Xess Xava'nın annesi Cabau ile boşanacağını açıklayıp "Her şeyi ben berbat ettim. Hem de birkaç kere" diyerek de hatanın kendinde olduğunu itiraf etmişti. Ayrılıkla ilgili tıp oynayan güzel oyuncu, suskunluğunu geçtiğimiz gün 'daki Grazia dergisine bozdu.


Oğluyla renkli paylaşımlar yapan Cabau, adeta 'Hayat devam ediyor' mesajı verdi.

BOŞANMAKTA KARARLI
Şu sıralar 3 yaşındaki oğluyla Hollanda, İbiza ve Los Angeles arasında mekik dokuyan Cabau, şu sözlerle boşanmakta kararlı olduğunu gösterip Sneijder'in barışma umudunu söndürdü: "Zorlu bir süreç yaşıyorum. Ama bu süreçten güçlenerek çıkacağım. Aşk acıtmaz. İnsanların yanlış seçimleri acıtır. Şu an tüm hayatım oğlum."

"APTALLIK ETTİM" DEDİ İŞE YARAMADI
Hollandalı futbolcu, boşanma haberlerinin çıktığı dönemde 'Aptallık ettim' dese de bu açıklamadan güzel yenge, ikna olmadı.