Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.08.2019

'a da yazılanlar 'pes' dedirtti! "Keçileri kaçırdık"

, önceki gün keçileri beslediği anları paylaştı. Güzel oyuncuya, dan yazılanlar ‘Bu kadarına pes’ dedirtti! Altuğ'a yapılan bu şiddet ise "Keçileri iyice kaçırdık" dedirtti!

Keçileri kaçırdık
Son dönemde artan daki sözlü şiddet, artık "Pes" dedirtiyor. Önceki gün ailesiyle Marmaris'teki Kameriye Adası'na giden Pınar Altuğ Atacan, son derece duyarlı bir hareketle keçileri besledi.Pet şişeyle keçileri beslediği anlarını 'da paylaşan güzel oyuncuya, özellikle hemcinslerinden anlamsız eleştiriler geldi. Altuğ'a yapılan bu şiddet ise "Keçileri iyice kaçırdık" dedirtti!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.