Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.08.2019

ile ’un ayrılığı hakkında şok iddia!

ile ’un ayrılığı hakkında şok iddia! ‘Mide bulandırıcı şeyler var’ diyen Sütşurup, iddiaya göre Musti’ye 100 bin lira borç verdi. Sütşurup, popçunun arkadaşıyla konuşmasını öğrenince aşkı bitirdi.

Borcum bitsin ayrılacağım

MİDE BULANDIRAN ŞEY
Haziran'da 6 aylık aşkları biten Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un herkes tarafından merak edilen ayrılık nedeni belli oldu. Sütşurup, ayrılık sonrası şu olay sözlerle kafalarda soru işaretleri yaratmıştı: "Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı."

MUSTİ DAR BOĞAZDA!
Bu olay sözler üzerine aşkı ihanetin bitirdiği iddiası ortaya atıldı. Ancak 2. Sayfa programının iddiasına göre gerçek neden başkaydı. Emina Jahovic ile boşandıktan sonra Beykoz'daki evin satışından 2 milyon dolar ile 25 bin lira nafaka ödeyecek olan Sandal, eski eşine Sırbistan'dan 250 bin euro değerinde de ev alacaktı. Ancak iddiaya göre popçu, paraya sıkıştı.

TAMAMEN DUYGUSAL
Nafakayı ödemekte zorlanan Sandal, o dönem aşk yaşadığı Sütşurup'tan 100 bin lira borç istedi. Sandal'a borç veren Sütşurup, iddiaya göre kısa süre sonra Sandal'ın bir arkadaşına attığı şu mesaj eline ulaşınca küplere binip ilişkiyi bitirdi: "Melis'le yakında ayrılacağız, uzun sürmez. Ama kolay değil. Çünkü Melis'ten para aldım. Bir an evvel bitirmem lazım."

Bu olay iddia karşısında gözlerin çevrildiği popçu, sessizliğini koruyor.


Musti'nin Sütşurup'a borcunu taksitle ödemekte olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.