Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.08.2019

'ten bayram ziyareti

, iki ay önce barıştığı ’la bayramlaşmak için ’ye uçtu. Sırp şarkıcı, aşkının anne ve babasını ziyaret edip ellerini öptü.

Bayram ziyareti
Haziran'da Sadettin Saran'la barışan Emina Jahovic, önceki gün ABD'deki aşkına uçtu. Sırp şarkıcı, bayramın ilk gününü eski eşi Mustafa Sandal'dan olan oğulları Yavuz ve Yaman'la geçirmişti.

VEFALI GELİN EMİNA
Jahovic, ünlü işadamıyla Washington'da buluşup hasret giderdi. İkili, daha sonra Saran'ın Virginia'daki anne babasını ziyaret etti.Sırp şarkıcı, Ekim 2018'de de Saran Ailesi'yle tanışıp birlikte böyle poz vermişti.Emina Jahovic, önceki gün de aşkıyla Washington'daki Beyaz Saray'ı ziyaret etti. Jahovic, 5 ay sonra barıştığı Saran ile şu sıralar ABD'de keyif çatıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.