Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.08.2019

'tan aşkı 'e romantik jest

Popçu , sevgilisi 'e dan ilan-ı aşk etti. Dalkılıç, ünlü oyuncuyla baş başa verdiği romantik pozu İspanyolca '' (Aşkım) notuyla paylaştı. Murat Dalkılıç'ın Hande Erçel'e bu romantik jesti sosyal medyaya damga vurdu.

Her dilde aşk

Popçu Murat Dalkılıç'ı Hande Erçel aşkı romantik yaptı. Güzel oyuncuyla aşkını gözlerden uzak yaşamaya özen gösteren Dalkılıç, son dönemde bu kuralını bozdu. Ünlü şarkıcı, bu yılın başında barıştığı güzel oyuncuya önceki gün de da bir kez daha ilan-ı aşk etti.

Dalkılıç, ünlü oyuncuyla baş başa verdiği romantik pozu İspanyolca 'Mi Amor' (Aşkım) notuyla paylaştı. 'ın 'e bu romantik jesti sosyal medyaya damga vurdu.'da güzel oyuncuya aşkını haykıran popçuya hayranlarından övgüler yağdı. Dalkılıç fanları, "Romantik Murat, aşkını her dilde haykırıyor" demekten kendilerini alamadı.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.