Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.08.2019

'nin Harbiye konserinde giydiği kostümler olay oldu! 'in kopyası...

Popçu , önceki akşam Harbiye konseriyle sosyal medyaya damga vurdu. Öyle ki Hadise’nin konser kıyafetleri ’inkiler ile aynıydı. 'yu taklit ettiği yorumları yapılırken kimileri de popçunun stilini beğendi.

ÖNCEKI akşam Harbiye'de sahne alan Hadise, kostümleriyle olay oldu. 'nin konserinde giydiği 5 kıyafet, 'It's My Party' adlı dünya turu kapsamında geçen hafta Antalya'da sahne alan Jennifer Lopez'in kostümlerine benzetildi.

Seksi danslarıyla da ABD'li şarkıcıyı andıran popçunun, kıyafetleriyle JLO'yu taklit ettiği yorumları yapıldı. Kimileri de popçunun stilini beğendi.

Bu arada Hadise, geçen ayki konserinde giydiği siyah mayosuyla da Adriana Lima'yı taklit etmekle suçlanmıştı.

LJO, HARBİYE'YE IŞINLANDI
SAHNEYE ilk olarak beyaz, geniş bir takım elbiseyle çıkan Hadise, ardından fıstık yeşili kostümünü giydi. Daha sonra kırmızı bir elbise ile mayo tercih eden popçu, finali yine uzun çizmeleri ve taşlı mayo kıyafetiyle yaptı. Hadise'nin her bir kostümü de Jennifer Lopez'in kıyafetlerinden esintiler taşıyordu.


Hadise'nin taşlı mayosu, Lopez'inkine çok benziyordu.


Popçu, kırmızı elbisesiyle de JLO'yu andırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.