Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.07.2019

’nın Sultan’ı tatil için servet harcadı

’nın Sultan’ı , bir aylık tatil için 312 bin lira harcadı…

MÜTEVAZI SÜREYYA
ÜÇ yıldır eşi Ozan Baran ile ABD'de yaşayan sosyetik Süreyya Yalçın, tatil için Bodrum'a gelmişti. İki haftadır Bodrum'da tatil yapan Yalçın'ın giydiği bikiniler son günlerde çok konuşulmuştu. Miami'de yaşadığı lüks hayatla oradaki dergi ve sitelerde de haber olan ikoncanın giydiği bikinilerin üstünde değerli taşların yer aldığı ve o tasarımların binlerce dolar olduğu yazılıp çizilmişti. Fakat işin aslı öyle değilmiş. Süreyya Yalçın'ın, giydiği bikini ve mayokiniler bir internet sitesinden sipariş verilerek alınmış. Öyle sanıldığı gibi de servet değerinde değilmiş. O tasarımlar bin 200 lira civarındaymış…

UFUK ÖZCAN (KUYTU KÖŞE)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.