Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.07.2019

kavgasında ikinci perde!

Manken , kendisini eleştiren ’na bodoslama girdi: Şuur yoksunu! Bitti o 90’lar kafası Cengiz Efendi! Had bil, edepli ol.

Şuur yoksunu!

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, geçen hafta ünlü manken Deniz Akkaya'nın 9 yaşındaki kızıyla objektiflerin karşısına geçmesini eleştirdi. "Anne-kız bir bikini markası için modellik yapıyorlar. O yaşta bir çocuğun işi bikini modelliği olamaz" dedi.

Akkaya ise anında cevap verdi: "Çok yanlış taşa çarptın. Yaptığın rezillikleri, el altından aldığın rüşvetler ile Cihangir'de yan yana dizdiğin evler ile sen de çocuklarına muhteşem bir baba profilisin." Güzel model bu açıklamalardan sonra hızını alamadı. Dün bir kez daha paylaşım yaptı.

Akkaya, Semercioğlu'nun "İçinde hiçbir iftira, hakaret olmayan, kırıp dökmemeye özen gösteren bir eleştiri yazısı yazıyorum" sözlerine de şöyle yanıtladı: "Şuur yoksunu! Bu ülkede tek başına aslanlar gibi mis gibi bir evlat yetiştiren bir anneye annelikten vurup kalp kırmıyorum, kırıp dökmüyorum yazıyorsun! Senin için kalp hangi değerler ayaklar altına alınınca kırılır? Bitti o 90'lar kafası Cengiz Efendi! Had bil, edepli ol, öyle kalem salla! İftira konusuna gelinci; Hodri meydan!!! Aldığın paraların şirketine kadar açıklarım var ise sende o yürek hodri meydan terbiyesiz..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.