Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

ayrılığı kabullenmedi! "Sadece teknik bir hata"

’la 7 aydır aşk yaşayan , ilişkiye nokta koyup popçuyla takipleşmeyi bıraktı. Hemen ardından aşkını takipten çıkaran Musti ise ‘Teknik hata’ diyerek ayrılığı kabullenmedi!

Teknik hata!
Sosyetik Melis Sütşurup'la 7 aylık aşkı geçtiğimiz gün biten Mustafa Sandal, ayrılık sonrası ilk kez ortaya çıktı. Önceki gün Paris tatilinden dönen popçu, dün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oy kullandı. Beykoz'daki TED Koleji'nde oy veren Sandal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 9 Haziran'da Sütşurup'la ABD'ye giden popçu, burada sosyetik güzelle aşk tazelemişti. Ancak 'den apar topar dönen Sütşurup, popçuyu Instagram'da takipten çıkarıp sürpriz şekilde aşka nokta koydu.Sosyetik güzelden bir gün sonra Melis Sütşurup'u takibi bırakan Sandal, ayrılık sorularına verdiği şu cevapla kafa karıştırdı: "Yazıldığı gibi ayrılık söz konusu değil. Sıkıntımız yok. Sadece teknik bir hata oldu." Birbirlerini sosyal medyada takipten çıkarmalarını 'teknik hata' olarak niteleyen 49 yaşındaki popçunun bu açıklaması "Musti, ayrılığı örtbas etse de başarılı olamadı" dedirtti.Musti, milyonlarca İstanbullu gibi dün sandık başındaydı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.