Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.06.2019

suyu çıktı

’da hava atmak için kullanılan şekil şekil şişme deniz yataklarının 300 TL’lik olanları tükendi. Fiyatlar 1.250 TL’ye çıktı!

Gösterişin suyu çıktı
Yazın gelmesiyle tatil fotoğraflarını 'da paylaşanlar, daha fazla beğeni almak için ne yapacağını şaşırdı! Son dönemin gözdesi şekil şekil şişme deniz yataklarıyla renkli pozlara imza atanların sayıları artınca, bu plastik yatakların fiyatı da 300 TL'ye çıktı. Ancak bu fahiş fiyat bile sosyal medya hava atmak isteyenleri durduramadı. 300 TL'lik şişme yataklar yok sattı; fiyat katlandı. Beymen'de pizza, yunus ve karpuz gibi şekilli şişme yatakların fiyatının bin 250 TL olması "Gösterişin suyu çıktı" dedirtti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.