Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.06.2019

’in konserini ’in locadan izleyeceği iddia edildi

’in ’de vereceği konserin bilet fiyatları talep patlaması yaşanınca sürekli yükseldi. ’in de konseri dostlarıyla birlikte 135 bin liralık locadan izleyeceği iddia edildi.

Lopez’e geliyo'rus!'
ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez'in 'It's My Party' turnesi kapsamında Antalya'da vereceği konsere sayılı günler kaldı... 6 Ağustos'ta Regnum Carya Otel'de yapılacak olan müthiş konserin biletleri önce 2 bin liradan satıldı. Ancak talep patlaması yaşanınca fiyatlar da otomatikman arttı. Biletler önce 2'den 3'e sonra da 3'ten 4'e ardından da 4'ten 7 bin liraya çıktı.YATLA GELECEKLER
Popun Kraliçesi'ni locadan izlemek isteyenler ise kesenin ağzını açtı. Locaların 20 bin euro'dan (135 bin lira) satıldığı açıklandı. Localardan birini ise dünyaca ünlü bir işadamı satın aldı. İddialara göre o kişi Roman Abramoviç'ti. Buna göre in ricası üzerine bu bilgi sır gibi saklandı. Yine iddialara göre; Abramoviç'in merakla beklenen konsere işadamı dostlarını götüreceği konuşuluyor. Konser ekibinin Antalya'ya özel bir yatla gelmesi bekleniyor.

LOCANIN KONUKLARI MERAK KONUSU
Biletlerin hızla tükendiği konser öncesi 28 locanın büyük bölümü satıldı. Localarda boy gösterecek isimler ise şimdiden merak uyandırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.